Aktuálně

Ve všech naších ambulancích přijímáme nové pacientky.

O našem centruPoskytujeme komplexní gynekologickou péči ve všech obdobích života ženy a jsme zaměřeni na prenatální diagnostiku a péči.

Jsme nestátní zdravotnické zařízení s téměř již 30 letou historií. Od roku 1993 zajišťujeme péči na nejvyšší možné úrovni jak odborné, tak technické.

Za dobu působení jsme poskytli více než 50 000 kombinovaných testů I. trimestru a podrobných morfologických ultrazvukových vyšetření, proto věříme, že Vám můžeme nabídnout jen nejkvalitnější služby.

Ročně se staráme průměrně o 500 těhotných žen. Poskytujeme komplexní rozsah doporučené péče a pacientky nemusíme odesílat k specializovaným vyšetřením na jiná pracoviště.

Budoucí maminky mají možnost na ultrazvuková vyšetření provedená v našem centru využít příspěvku od zdravotních pojišťoven. Naše centrum je totiž držitelem Certifikátu pro možnost vykazování zdravotního výkonu 63415 „Superkonsiliární ultrazvukové vyšetření v průběhu prenatální péče“, který je k poskytnutí příspěvku nezbytný.

Ministerstvo zdravotnictví nám udělilo akreditaci k provádění vzdělávání ve vlastním specializovaném výcviku ve vzdělávacím programu specializačního oboru gynekologie a porodnictví.

Kvalifikovaný personál a nejmodernější diagnostické přístroje, kterými jsou naše ambulance vybaveny, umožňují zajistit poskytování gynekologické a prenatální péče na nejvyšší úrovni. Veškerá výbava klinikyAkreditace a certifikáty

Jsme držiteli certifikace pro provádění superkonziliárních ultrazvukových vyšetření a všech certifikací FMF (Fetal Medicine Foundation) pro provádění kombinovaného testu I. trimestru. Součástí kombinovaného testu I. trimestru je i screening preeklampsie a růstové restrikce.Smluvní partneřiProč zvolit Gyn-pren?

Sehraný tým odborníků a prvotřídní moderní vybavení centra

Gynekologie
a prenatální péče

Naše filosofie je založena na práci vysoce kvalifikovaných lékařů a sester a na využití moderní přístrojové techniky při zachování individuálního, partnerského, otevřeného a zodpovědného přístupu ke klientce.

Nejmodernější
vybavení

Příjemné
prostředí

Špičkový tým
odborníků

Reference našich klientů

Hodnocení a doporučení pacientek


Přístup sestřiček a paní doktorky naprosto top. Moc děkuji za všechno a doporučuji všem nastávající maminkám.
Žaneta


Jako doma. Když se spojí profesionalita s lidskostí a citem, je i návštěva lékaře příjemným zážitkem :-)
Bohdana

Špičkové a moderní technologie s odbornou péči o Vás a Vaše nenarozené dítě

5/5
Facebook reference

5/5
Google reference

Objednat